V tuto chvíli již nepříjmáme rezervace na štěňátka. Děkujeme za přízeň a pochopení.

 

 

Budoucí vrh D - po černožlutobílé fence Abby Love in paws / Kladno  

Abby Love in paws x Adamo Amorevita

 

Předpokládáný porod konec května 2018, odběr konec července 2018.

Bohužel dlouho očekáváné hárání ( jak pro nás, tak i pro všechny příznivce o štěňátko od nás ) naší hnědožlutobílé feny BUBBU je v nedohlednu, má velkou pauzu v hárání.  

Nyní byla potvrzena březost námi odchované feny z vrhu A 2013 Abby Love in paws ( matka:  naše Bibbi Loyalluck x otec Baron z Luční ulice). Fenka i štěňata jsou odchovávány na Kladně u paní majitelky.

Všechny štěňata budou mít průkaz původu a ponesou naše jméno - Love in paws.

  • Pokud máte zájem o štěňátko z naší CHS, prosím kontaktujte nás nejlépe emailem. Budeme rádi, když v úvodním emailu napíše pár řádků o vás, v které části republiky bydlíte, zda již máte nějaké zkušenosti s pejsky. Také nás zajímá, zda má být pejsek rodinný kamarád na výlety či s ním chcete i sportovat (agility, cooursig, obedience aj). Je pro nás velmi důležité, kam naše štěňátko umístíme a proto trváme na stálém kontaktu s majiteli. 
  • Není podmínkou sportovní či výstavní kariéra ale dobré srdce jeho majitelů. Kontakt na majitelku feny: Vladimíra Voldřichová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel. 604748168 Kladno

 

Pokud máte zájem o nezávaznou návštěvu a poznat strakáče naživo, kontaktujte nás. Velmi rádi se s Vámi sejdeme.