Příjmáme nezávázné poptávky na štěňátka!!

 

 

Budoucí vrh E - po hnědobílé fence Bubbu Love in paws 

Buubu Love in paws x Benten Zli-ru

Předpokládáný porod konec října 2018, odběr před Vánoci 2018.

  Ano, ano ano a 3x hurá. Naše hnědá kráska Bubbu Love in paws je nakryta.

  • Pokud máte zájem o štěňátko z naší CHS, prosím kontaktujte nás nejlépe emailem. Budeme rádi, když v úvodním emailu napíše pár řádků o vás, v které části republiky bydlíte, zda již máte nějaké zkušenosti s pejsky. Také nás zajímá, zda má být pejsek rodinný kamarád na výlety či s ním chcete i sportovat (agility, cooursig, obedience aj). Je pro nás velmi důležité, kam naše štěňátko umístíme a proto trváme na stálém kontaktu s majiteli. 
  • Není podmínkou sportovní či výstavní kariéra ale dobré srdce jeho majitelů. 


  • Kontaktujte mě nejlépe přes email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , mobilní telefon nemusí být dostupný.
    (Mobilní signál jakéhokoliv operátora je zde téměř nulový a lovit signál na louce za domem je z důvodů malé dcery nereálný. Pokud by jste i tak toužili se mnou mluvit, pokoušejte se vícekrát, buď vám to zvednu nebo zavolám zpět. Jen se připravte trpělivostí, je možné, že uslyšíte každé xté slovo a nebo z ničeho nic spadne signál a neuslyšíme se vůbec :-) . Ale nemějte obavy, ten, kdo o strakáčí štěndo stojí se se mnbou vždy domluví :-) .)

 

Pokud máte zájem o nezávaznou návštěvu a poznat strakáče naživo, kontaktujte nás. Velmi rádi se s Vámi sejdeme.